bartex krojenie szycie pikowanie wypychanie

Firma

Działamy innowacyjnie

Rozwiązania
szyte na miarę

Działamy od 1994 roku. Wiemy, jak działa branża i jesteśmy przygotowani na wszelkie wyzwania. Kroimy, szyjemy, pikujemy i wypychamy – ręcznie oraz przy użyciu nowoczesnych linii produkcyjnych. Skutecznie łączymy innowacje z tradycją, by dostarczać naszym Partnerom rozwiązania o najwyższych standardach.

Usługi skrojone
na Twoje potrzeby

Nieustannie inwestujemy w naszą firmę, procesy produkcyjne oraz w naszą fachową kadrę. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Partnerom szeroką gamę rozwiązań i technologii. Skorzystaj z naszej wiedzy. Pomożemy Ci rozwinąć Twój produkt, ograniczyć koszty produkcji i terminowo realizować zamówienia dla Twoich klientów.

pikowanie usługi pikowania pikowanie materacy pikowanie pościeli bartex żagań

Firma

Z zaangażowaniem
wspieramy rozwój
naszych Partnerów

Nasza firma produkcyjna znajduje się w Żaganiu, naszym rodzinnym mieście w województwie lubuskim. Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, zapewniamy terminowe dostawy produktów na terenie całej Polski, Unii Europejskiej oraz całego świata.

28 lat

Naszą siłą
jest doświadczenie

16 krajów

Pracujemy lokalnie,
działamy globalnie

10 000 m2

Stawiamy
na rozwój

250 pracowników

Wykwalifikowana kadra
to nasz priorytet

bartex krojenie szycie pikowanie wypychanie

Bartex Polska sp. z o.o.
(dawniej Grzegorz Buganik Firma Produkcyjna „Bartex”)

Św. Michała 4
68-100 Żagań

NIP: 9241921574
Regon: 524045630
KRS: 0001005049

e-mail: bartex@bartex.zagan.pl

 

porozmawiajmy
skontaktuj się z nami

Flag of Poland Flag of United Kingdom

Pikowanie i usługi szycia

Marcin Skibiński
+48 664 718 561
m.skibinski@bartex.zagan.pl

Flag of Poland Flag of Germany

Usługi szycia

Monika Kraśnicka
+48 729 526 626
m.krasnicka@bartex.zagan.pl

Flag of France Flag of United Kingdom

Legowiska dla zwierząt

Urszula Borkowska
+48 662 843 912
u.kolejko@bartex.zagan.pl

Flag of United Kingdom

Legowiska i zabawki dla zwierząt

Tomasz Paluch
+48 662 197 662
t.paluch@bartex.zagan.pl

Flag of Poland Flag of United Kingdom

Legowiska dla zwierząt

Magdalena Pacholska
+48 788 900 060
m.pacholska@bartex.zagan.pl

Flag of Poland Flag of Germany

Legowiska dla zwierząt

Monika Kraśnicka
+48 729 526 626
m.krasnicka@bartex.zagan.pl

Księgowość

Justyna Idziak
+48 505 179 718
j.idziak@bartex.zagan.pl

Księgowość i windykacja

Róża Różycka – Michalak
+48 505 179 718
r.michalak@bartex.zagan.pl

Kadry

Ewa Barczak
+48 505 179 718
kadry@bartex.zagan.pl

Marketing

Joanna Biała
+48 735 970 451
j.biala@bartex.zagan.pl

Logistyka

Tomasz Buganik
+48 698 626 266
t.buganik@bartex.zagan.pl

odwiedź nas
w Żaganiu / Polska

wypełnij formularz
kontaktowy