Strona główna » Aktualności » Czy warto było wystawiać się na targach Interzum 2023 w Kolonii? Dowiedz się czytając nasz raport!

Czy warto było wystawiać się na targach Interzum 2023 w Kolonii? Dowiedz się czytając nasz raport!

Jako firma specjalizująca się w szyciu pikowanych poduszek i pokrowców na materace, mieliśmy ostatnio okazję wystawić się na targach Interzum 2023 w Kolonii, jednych z wiodących międzynarodowych targów branży meblarskiej i wnętrzarskiej. Teraz, gdy wydarzenie dobiegło końca, chcieliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami i odpowiedzieć na istotne pytanie: Czy warto było wystawiać się na Interzum 2023? Przeczytaj naszą relację!

W tym roku, rozważając czy kolejny raz organizować stoisko w Kolonii, czy może pojechać nań w formie odwiedzających, wyklarował się pomysł nieco odmiennej formy niż dotychczas… zorganizowaliśmy dwie grupy targowe i przypisane do nich zadania.

  1. Pierwsza grupa to obsługa stoiska targowego, dzięki któremu mogliśmy wzmocnić wizerunek firmy Bartex Polska Sp. z o.o. na międzynarodowym rynku. Tu w głównej mierze nasz Product Manager – Marcin Skibiński – odpowiadał na pytania odwiedzających i omawiał możliwości, które oferujemy. Nasi goście otrzymali w prezencie produkowane przez nas torby z gadżetami i pysznymi krówkami

 

  1. Grupa techniczna, na czele z kierownikiem produkcji – Małgorzatą Ryglewicz – szukała inspiracji do dalszego rozwoju technologii naszej szwalni. Producenci maszyn specjalistycznych mieli nie lada wyzwanie, trafili im się bardzo dociekliwi odwiedzający 😉

Czym ujęły nas targi?

Idealna platforma do prezentacji naszych możliwości produkcyjnych:

Interzum 2023 zapewniło nam wyjątkową platformę do zaprezentowania naszych usług szycia i pikowania poduszek, pokrowców na materace czy topperów reprezentantom firm, które szukają najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Wydarzenie przyciągnęło różnorodnych profesjonalistów z branży, w tym producentów mebli, projektantów wnętrz i sprzedawców detalicznych, poszukujących innowacyjnych produktów i rozwiązań. Dzięki naszemu starannie zaprojektowanemu stoisku i angażującym wyświetlaczom byliśmy w stanie przyciągnąć uwagę uczestników i skutecznie przekazać wyjątkowość i jakość naszej oferty.

 

Mnóstwo możliwości nawiązywania kontaktów:

Jednym z najcenniejszych aspektów uczestnictwa w Interzum 2023 były niezliczone możliwości nawiązywania kontaktów. Wystawianie się na tym prestiżowym wydarzeniu pozwoliło nam nawiązać kontakt z profesjonalistami z różnych zakątków branży, w tym z potencjalnymi klientami, dostawcami, a nawet konkurentami. Zaangażowaliśmy się w owocne dyskusje, wymieniliśmy się pomysłami i nawiązaliśmy cenne partnerstwa, które mogą napędzać naszą działalność w nadchodzących miesiącach i latach.

 

Bycie na bieżąco z trendami branżowymi:

Targi Interzum 2023 stały się centrum innowacji i kreatywności. Udział zapewnił nam cenną okazję do bycia na bieżąco z najnowszymi trendami i postępami – zwłaszcza w dziedzinie specjalistycznych maszyn, wykorzystywanych w branży szwalniczej. Uzyskaliśmy cenny wgląd w nowe technologie, zrównoważone praktyki i preferencje konsumentów. Wiedza ta odegra kluczową rolę w kształtowaniu naszych przyszłych strategii rozwoju produktów i wyprzedzaniu konkurencji.

 

Ocena:

Z perspektywy czasu, czy warto było wystawiać się na Interzum 2023? Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak! Nasz udział zaowocował wymiernymi korzyściami dla naszej firmy Bartex Polska Sp. z o.o. Wygenerowaliśmy znaczną liczbę potencjalnych klientów, rozszerzyliśmy naszą profesjonalną sieć i otrzymaliśmy pozytywne opinie na temat jakości naszych usług. Aktywny udział na naszym stoisku wiąże się ze zwiększenie rozpoznawalności marki. Co więcej, zdobyta wiedza i nawiązane relacje będą nadal przyczyniać się do naszego długoterminowego wzrostu i sukcesu. Dodatkowo znaleźliśmy przestrzeń do zaprezentowania drugiego sektora działalności – legowisk dla zwierząt naszej marki Wikopet!

Kilka tygodni po zakończeniu targów, reszta zespołu wysłuchała wykładu „Prezentacja rozwiązań technicznych z targów INTERZUM 2023”, podczas którego Władek i Paweł – nasi specjaliści od maszyn – przedstawili znalezione inspiracje, które możemy wdrożyć w naszej firmie w najbliższej przyszłości, aby podnieść usługi szycia na jeszcze wyższy poziom.

Wnioski:

Targi Interzum 2023 w Kolonii okazały się bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem dla naszej firmy specjalizującej się w usługach szycia pikowanych poduszek i pokrowców na materace. Targi zapewniły nam wyjątkową platformę do zaprezentowania naszych możliwości, nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży i odświeżenia wiedzy o najnowszych trendach. Udział w targach to nasze święto 😊 Z niecierpliwością czekamy na kolejne i powoli zaczynamy nasze przygotowania do Heimtextil 2024! Do zobaczenia we Frankfurcie już w styczniu!

Zobacz również

Szycie pościeli w Bartex. Jak dostosowujemy się do potrzeb klientów?

Szycie pościeli to znaczna część naszej produkcji i jest wyzwaniem, które lubimy. Dlaczego wyzwaniem? Bo chociaż może się wydawać, że proces szycia pościeli jest mało skomplikowany, w produkcji przemysłowej mierzymy się z różnymi wymiarami, tkaninami oraz rodzajami wykończenia. Jak sobie z nimi radzimy? Sprawdź.

Marka Wikopet na targach Interzoo 2022

Między 7 a 10 maja br. nasze stoisko mogli odwiedzać uczestnicy najważniejszych targów z branży zoologicznej. Wykorzystaliśmy to wydarzenie, by przedstawić naszą ofertę legowisk, ale również - by zaprezentować nasz nowy projekt. Zabawki dla zwierząt w 100% z recyklingu.