Strona główna » Aktualności » Marka Wikopet na targach Interzoo 2022

Marka Wikopet na targach Interzoo 2022

Między 7 a 10 maja br. nasze stoisko mogli odwiedzać uczestnicy najważniejszych targów z branży zoologicznej. Wykorzystaliśmy to wydarzenie, by przedstawić naszą ofertę legowisk, ale również – by zaprezentować nasz nowy projekt. Zabawki dla zwierząt w 100% z recyklingu.

Interzoo – wiodące na świecie targi branży zoologicznej

Targi Interzoo to międzynarodowa platforma, gromadząca każdego roku przedstawicieli zoologicznej branży z ponad 60 krajów: producentów, hurtowników i usługodawców. To nie tylko miejsce, umożliwiające prezentację produktów, ale przede wszystkim źródło inspiracji dla międzynarodowego przemysłu działającego dla zwierząt domowych. To również szansa na nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych, a także na wymianę spostrzeżeń i podjęcie ważnych dyskusji, które szczególnie teraz – w obliczu trudnej sytuacji społeczno-politycznej na całym świecie – są niezwykle istotne.

Marka Wikopet na targach Interzoo

Targi odbyły się w Norymbergii i do tego malowniczego niemieckiego miasta wysłaliśmy nasz dział, odpowiedzialny za markę Wikopet. Zbudowaliśmy do tego celu nowoczesne stoisko, dzięki któremu mogliśmy wyeksponować nasze najpopularniejsze legowiska dla zwierząt. Nasi przedstawiciele odpowiadali na wszelkie pytania odwiedzających, zaznajamiając ich z naszą marką i działalnością, a także nawiązywali kontakty z innymi wystawcami.

wiko na targach interzoo 2022

Nowość w ofercie Wikopet: Zabawki dla zwierząt w 100% z recyklingu

Targi Interzoo były także doskonałą okazją, by zaprezentować szerszej publiczności nasz nowy projekt, nad którego realizacją pracowaliśmy od miesięcy. Zabawki dla zwierząt, które tworzymy z materiałów niewykorzystanych podczas produkcji legowisk.

Kolekcja obejmuje trwałe i wytrzymałe zabawki do zabawy na zewnątrz oraz do szkolenia psów, miękkie i przyjemne w dotyku kształty zwierząt oraz solidne i odporne na rozciąganie gryzaki zaspokajające naturalny odruch psa – gryzienie.

Zabawki powstają w 100% z materiałów odzyskanych w procesie produkcji. Chcemy w ten sposób ograniczyć ilość materiałów, które musielibyśmy wyrzucić na śmietnik. Jak to robimy? W procesie krojenia legowisk w układy kroju wkomponowane są kształty przyszłych zabawek. Powstają w ten sposób pełnowartościowe, wytrzymałe produkty.

Kolekcja zabawek Wikopet jest dostępna dla naszych Partnerów i dystrybutorów legowiska marki Wikopet, ale nie tylko. Jeśli interesuje Cię dodanie zabawek z recyklingu do asortymentu Twojego sklepu, skontaktuj się z nami.

zabawki dla zwierząt 100% recykling legowiska dla zwierząt wiko na targach interzoo 2022

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia. Targi Interzoo zaowocowały wieloma kontaktami z osobami z branży, inspiracjami i motywacją do dalszych działań.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji, a jeśli nie chcesz czekać – skontaktuj się z nami już teraz.

Zobacz również

Jak współpracujemy z dystrybutorem legowisk Wikopet w Polsce? Rozmowa z naszym Partnerem biznesowym

Jesteśmy ekspertami od szycia, a naszymi flagowymi produktami są legowiska klasy premium dla wymagających klientów. By móc zadowolić jak największą liczbę zwierząt, zdecydowaliśmy się na partnerstwo z ekspertem w innej dziedzinie - dystrybucji i sprzedaży. Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z iPetExpert. Przeczytaj rozmowę z Dominiką Kozik, CEO firmy iPet, i dowiedz się, jak nam się razem pracuje oraz co jest kluczem do dobrych relacji w biznesie.

Czy warto było wystawiać się na targach Interzum 2023 w Kolonii? Dowiedz się czytając nasz raport!

Jako firma specjalizująca się w szyciu pikowanych poduszek i pokrowców na materace, mieliśmy ostatnio okazję wystawić się na targach Interzum 2023 w Kolonii, jednych z wiodących międzynarodowych targów branży meblarskiej i wnętrzarskiej. Teraz, gdy wydarzenie dobiegło końca, chcieliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami i odpowiedzieć na istotne pytanie: Czy warto było wystawiać się na Interzum 2023? Przeczytaj naszą relację!