Marka Wikopet na targach Interzoo 2022

Między 7 a 10 maja br. nasze stoisko mogli odwiedzać uczestnicy najważniejszych targów z branży zoologicznej. Wykorzystaliśmy to wydarzenie, by przedstawić naszą ofertę legowisk, ale również – by zaprezentować nasz nowy projekt. Zabawki dla zwierząt w 100% z recyklingu.

Interzoo – wiodące na świecie targi branży zoologicznej

Targi Interzoo to międzynarodowa platforma, gromadząca każdego roku przedstawicieli zoologicznej branży z ponad 60 krajów: producentów, hurtowników i usługodawców. To nie tylko miejsce, umożliwiające prezentację produktów, ale przede wszystkim źródło inspiracji dla międzynarodowego przemysłu działającego dla zwierząt domowych. To również szansa na nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych, a także na wymianę spostrzeżeń i podjęcie ważnych dyskusji, które szczególnie teraz – w obliczu trudnej sytuacji społeczno-politycznej na całym świecie – są niezwykle istotne.

Marka Wikopet na targach Interzoo

Targi odbyły się w Norymbergii i do tego malowniczego niemieckiego miasta wysłaliśmy nasz dział, odpowiedzialny za markę Wikopet. Zbudowaliśmy do tego celu nowoczesne stoisko, dzięki któremu mogliśmy wyeksponować nasze najpopularniejsze legowiska dla zwierząt. Nasi przedstawiciele odpowiadali na wszelkie pytania odwiedzających, zaznajamiając ich z naszą marką i działalnością, a także nawiązywali kontakty z innymi wystawcami.

wiko na targach interzoo 2022

Nowość w ofercie Wikopet: Zabawki dla zwierząt w 100% z recyklingu

Targi Interzoo były także doskonałą okazją, by zaprezentować szerszej publiczności nasz nowy projekt, nad którego realizacją pracowaliśmy od miesięcy. Zabawki dla zwierząt, które tworzymy z materiałów niewykorzystanych podczas produkcji legowisk.

Kolekcja obejmuje trwałe i wytrzymałe zabawki do zabawy na zewnątrz oraz do szkolenia psów, miękkie i przyjemne w dotyku kształty zwierząt oraz solidne i odporne na rozciąganie gryzaki zaspokajające naturalny odruch psa – gryzienie.

Zabawki powstają w 100% z materiałów odzyskanych w procesie produkcji. Chcemy w ten sposób ograniczyć ilość materiałów, które musielibyśmy wyrzucić na śmietnik. Jak to robimy? W procesie krojenia legowisk w układy kroju wkomponowane są kształty przyszłych zabawek. Powstają w ten sposób pełnowartościowe, wytrzymałe produkty.

Kolekcja zabawek Wikopet jest dostępna dla naszych Partnerów i dystrybutorów legowiska marki Wikopet, ale nie tylko. Jeśli interesuje Cię dodanie zabawek z recyklingu do asortymentu Twojego sklepu, skontaktuj się z nami.

zabawki dla zwierząt 100% recykling legowiska dla zwierząt wiko na targach interzoo 2022

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia. Targi Interzoo zaowocowały wieloma kontaktami z osobami z branży, inspiracjami i motywacją do dalszych działań.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji, a jeśli nie chcesz czekać – skontaktuj się z nami już teraz.

Zobacz również

Firma BARTEX z Diamentem Forbesa 2022

Z dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że firma Bartex znalazła się wśród Diamentów Forbesa 2022 w kategorii "przychody od 5 do 50 mln".

Pikowanie tkanin w Bartex. Rozmowa z Kierowniczką Produkcji, Małgorzatą Ryglewicz

Małgorzata Ryglewicz jest z nami od prawie 14 lat. To u niej zaczyna się realizacja zamówień naszych klientów. Zapytaliśmy ją o to, jak przebiega proces produkcji oraz co wyróżnia Bartex na tle innych firm. Sprawdź, co odpowiedziała.