Firma BARTEX z Diamentem Forbesa 2022

Z dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że firma Bartex znalazła się wśród Diamentów Forbesa 2022 w kategorii „przychody od 5 do 50 mln”. Ziemia Lubuska ma ogromny potencjał rozwojowy – nasze województwo zajmuje 14. miejsce na liście Forbesa. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy również w tym roku dołączyć do tego grona firm, pracujących na ten wizerunek.

Czym są Diamenty Forbesa?

Diamenty Forbesa to ranking, mierzący rozwój polskich przedsiębiorstw pod kątem ich obrotów. Bierze pod uwagę trzy poprzednie lata, analizując dane dostarczane do Krajowego Rejestru Sądowego. Tytuł Diamentu Forbesa otrzymuje każde przedsiębiorstwo, które w ostatnich latach osiągnęło średni wzrost wysokości minimum 15 proc.

Wywiadownia Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zbiera dane, a na ich podstawie tworzy bazy przedsiębiorstw, którym przyznała pozytywny rating wiarygodności. Firmy muszą być rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA) i mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych – wyjaśniają organizatorzy na stronie internetowej rankingu.

Diamenty Forbesa to zatem niezależny plebiscyt, oparty na danych, a także prestiżowy tytuł, świadczący o wiarygodności i potencjale rozwojowym wyróżnionych firm.

diamenty forbesa 2022

Motywacja do dalszej pracy

Po zawirowaniach spowodowanych pandemią, niepewnością na rynkach polskich, europejskich i światowych, a także działaniach wojennych, toczących się za naszą wschodnią granicą, Diamenty Forbesa stanowią dla nas ważne wyróżnienie. To nie tylko prestiżowy tytuł, ale też dowód na to, że dokładamy wszelkich starań, by się rozwijać, zapewniać stabilne miejsca pracy i wspierać krajową gospodarkę.

To dla nas również motywacja do dalszej pracy i nieustawania w dążeniach do budowania mocnej pozycji lidera na rynku tekstyliów i usług szwalniczych.

Zobacz również

Pikowanie tkanin – jak wpływa na funkcjonalność materaca i pościeli?

Profesjonalne techniki szycia i manipulacji tekstylnych, takie jak pikowanie, są stosowanie zawsze wtedy, kiedy chcemy zadbać o wysoką jakość, ergonomię i wytrzymałość każdego produktu. Jak przebiega proces pikowania i jakie przynosi korzyści? Sprawdź.

Marka Wikopet na targach Interzoo 2022

Między 7 a 10 maja br. nasze stoisko mogli odwiedzać uczestnicy najważniejszych targów z branży zoologicznej. Wykorzystaliśmy to wydarzenie, by przedstawić naszą ofertę legowisk, ale również - by zaprezentować nasz nowy projekt. Zabawki dla zwierząt w 100% z recyklingu.